Sonny Dee Bar

Tak ako Mr. Gun Smoke, ktorému sme sa venovali minule aj Sonny Dee Bar má mnoho potomkov paintov. Narodil sa v roku 1965. Jeho otec bol quarter horse WIN OR LOSE, potomok anglického plnokrvníka THREE BARS a quarter horse menom LEO. Zo strany matky sa tiahol líniou MIDNIGHT JR (quarter horse).

SonnyDeeBar

SONY DEE BAR

Sonny Dee Bar sa stal otcom 1070 quarter horse žriebät.31 sa z nich stalo AQHA Champions. Jeden AQHA Supreme Champion a 5 z nich AQHA World Chamions.
Jeho potomok Scotch Bar Time bol uvedený do siene slávy.
Tu vám ponúkam niekoľko jeho slávnych potomkov: Maid of Luck, Red Sonny Dee, Lucky Machine, Sonny Go Lucky, Sonny Deluxe, Dirty Larry, Sonny Go Royal.

No a vrátime sa teraz ku predkom Sonny Dee Bar . THREE BAR bol anglický plnokrvník, ktorý pretekal ako dostihový kôň, predtým ako sa stal členom AQHA. Počas jeho dostihovej kariéry sa u neho začali prejavovať problémy s nohou. Do svojich 6 rokov nikdy nepretekal úplne fit. Bol predaný do Arizony za 10 000US. Neskôr sa jeho problémy s nohou úplne stratili a stal sa víťazom 317 pretekov. Jeho potomkovia získali na súťažiach viac než 3 milióny dolárov.

doc_bar

DOC BAR

Jeho vnuk DOCS BAR je vedený, ako najvplyvnejší cuttingový žrebec všetkých čias.
Ďalší vnuk JEWELS LEO BARS, ako cuttingový žrebec znamená velkú kvalitu v USA.
Rovnako, ako THREE BAR aj quarter horse LEO mal priamy vplyv na Sonny Dee Bara.
LEO bol najvplyvnejším quarter koňom v počiatkoch AQHA v Amerike.

Comments are closed.