Ponuka kurzov

Život je rovnaký ako práca v kruhovej ohrade, niekedy rýchly , inokedy zas pomalý.

Netrpezlivosť je problém vychádzajúci z ega. Chyby sú neoddeliteľnou súčasťou procesu učenia a ľudia, ktorí nerobia chyby sa nikdy nič nenaučia. Práca s koňmi môže v človeku zmeniť viac, než len jeho charakter.

Pokiaľ to myslíte s tréningom  koňa vážne je to silná vec, ktorá Vám môže pomôcť zmeniť život. Kôň je len polovica celku a tou druhou  polovicou ste vy. Je to tvrdá práca , stojí mnoho času, veľa odvahy, najdôležitejšie je však zmeniť spôsob myslenia akým myslíme.

TRI ZÁKLADNÉ PRINCÍPY KROTENIA DIVOKÝCH KONÍ / J.S.Rarey/

  1. Kôň je bytosť od prírody tak narodenou, že sa nebude spierať požiadavkám, ktoré plne pochopil a boli mu podané spôsobom, ktoré nepopierajú prírodné zákony.
  2. Kôň si nie je vedomí svojej sily, okrem skúsenosti s človekom získaných, preto je ľahko ovládateľný podľa našej vôle, bez použitia násilia.
  3. Keď dodržíte prírodné zákony, ktoré slúžia ku posudzovaniu neznámych predmetov, môžete akokoľvek desivý predmet ku nemu priblížiť, alebo na neho položiť bez akéhokoľvek vystrašenia.

PONUKA INDIVIDUÁLNYCH KURZOV:

X.Horsemanship – KONE NA VÝCVIK

  • Tréning koní metódou prirodzenej komunikácie.
  • Min. dĺžka 3 mesiace
  • Kôň potrebuje min. 3 mesiace, aby sa učil a následne minimálne ďalšie 4 mesiace, aby to naučené v ňom zotrvalo(podľa dohody) cena 300€ /mesiac