Ubytovanie – Chata Pinzgau

Ponúkame Vám ubytovanie v nádhernej lokalite Podpoľania priamo pri ranči, ideálne pre rodiny s deťmi, partie kamarátov, lezcov, cyklistov, bežkárov, lyžiarov, alebo menšie firemné kolektívy.

Vychutnajte si rannú šálku kávy alebo čaju na slnečnej terase s výhľadmi na prebúdzajúcu sa krajinu, alebo si večer prehrejte telo a uvoľnite myseľ vo fínskej saune…

Chata Pinzgau je situovaná na polosamote, v pokojnom a krásnom prostredí podkrivánskych lazov. Tiché prostredie v kombinácii s nádhernou okolitou panorámou je priam ideálne na relax a oddych.
Naplánujte si turistické prechádzky Poľanou alebo využite široké možnosti cyklistiky, kúpania, lyžovania, bežkovania či spoznávania tunajšej ľudovej architektúry a zvykov.

Našim hosťom ponúkame útulné ubytovanie za výhodné ceny. Chata pozostáva z kuchyne, obývacej izby, kúpeľne a obytného podkrovia. Kuchyňa je kompletne vybavená – chladnička, mikrovlnná rúra, kanvica, sporák na drevo, dvojplatnička.
Kapacita chatky je 9 osôb, pre najmenších je k dispozícii detská postieľka, prípadne vieme kapacitu rozšíriť ďalšími matracmi.
Pri chate je vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania alebo opekania na ohni. Príjemne posedieť si môžete aj na priestrannej terase.

Podpoľanie ponúka dobré podmienky na lyžovanie, beh na lyžiach, jazdectvo, lietanie, paragliding, pešiu turistiku, agroturistiku i cykloturistiku. Mestá a obce Podpoľania a laznícke usadlosti rozptýlené na úpätí Poľany umožňujú stretnutia s tradíciami a čaro vidieckeho života. V oblasti Podpoľania je pripravených 320 km značených cyklotrás a stále pribúdajú ďalšie. Hlavnú trasu tvorí Okruh okolo Poľany v dĺžke 127 km (značený zelenou farbou), ktorý je určený predovšetkým pre horské bicykle.

Navštívte región pod majestátnou Poľanou a objavte jeho zaujímavosti a krásy!